O Impulsach

00 Wstęp - 32 Impulsy (aktywacje) od Archanioła Metatrona

Impulsy zostały otrzymane drogą przekazu (channelingu) od Mistrzów Wniebowstąpionych i Archaniołów: Metatrona, Michała, Melchizedeka za pośrednictwem Julii Skurichiny. Cykl aktywacji zawiera w sobie aktywację Kodów Światła i Impulsów przy wsparciu Mistrzów Światła. Impulsy aktywują nasze ciało świetlne, ciała subtelne i uaktywniają oraz przyśpieszają proces wzniesienia świadomości. Osoby biorące udział w aktywacjach budują żywą piramidę, przez którą będą przechodzić kody oraz Impulsy ze środka Galaktyki, z Centralnego Słońca oraz Ducha Swojego Jestestwa dla wspomagania, wzniesienia Swojej Świadomości oraz Świadomości Ziemi w czasie przejścia na nową spiralę rozwoju.

Aktywacja impulsów zaczęła się w maju 2012 roku i jest ważnym wydarzeniem w procesie wzniesienia Świadomości. Wszystkie aktywacje są dostępne w postaci pisemnej oraz w wersji audio. Wznoszenie świadomości jest ciągłym procesem, dlatego aktywacje są aktualne i pomocne w osobistym rozwoju z energiami aktualnymi w Waszej chwili obecnej. Umieszczone teksty oraz nagrania audio zostały zaktualizowane w listopadzie 2014 roku. Jak przekazali archaniołowie w czasie aktywacji pracujemy z energiami i przekazem na moment tu i teraz. Przeprowadzając aktywacje, należy zdawać sobie sprawę, że słowa niosą tylko część informacji, o wiele większą część zajmuje przekaz energetyczno-duchowy, a archaniołowie dbają o to aby zgodnie z naszą intencją aktywacja była doskonale dopasowana do aktualnej chwili. Dla tego jeżeli aktywacje było przeprowadzono wcześniej i będzie przeprowadzona w Waszej chwili obecnej, jak zapewnili archaniołowie, będzie to zupełnie inny przekaz energetyczno-informacyjny, głębiej transformujący i sięgający do najdalszych zakątków naszej istoty w procesie rozwoju.

W aktywacjach można uczestniczyć czytając tekst medytacji lub odsłuchując wersję audio:

Strony www
http://HumanStrefa.pl – medytacje
http://ImpulsyMetatrona.blogspot.com – medytacje Impulsów Metatrona
YouTube
Facebook Strona
Facebook Grupa
Strona Rosyjska


Aktywacja impulsów jest wspierana dodatkowym materiałem przydatnym dla bardziej świadomego ich przyjęcia oraz zintegrowania. Wszystkie lekcje są prowadzone przez Mistrzów oraz Nauczycieli, a naszym zadaniem jest praca nad samym sobą w celu podniesienia swojej świadomości. Dlatego pojawia się gorąca prośba do tych z Was, którzy zdecydują się przejść przez aktywacje od początku do końca – należy być w pełni odpowiedzialnym przed samym sobą oraz tymi osobami, z którymi będziecie pracować w grupach.

Podstawowa prośba przekazana przez Mistrzów na samym początku jest taka, aby przeprowadzać aktywację w kolejności podawania impulsów oraz w odstępie co najmniej jednego dnia między zainicjowaniem kolejnych aktywacji. Każdy impuls to kardynalna i głęboka praca ze wszystkimi naszymi ciałami energetycznymi łącznie z fizycznym. Dlatego ważne jest, aby aktywacje przeprowadzać w kolejności ich podawania. Z każdym impulsem możemy pracować tyle czasu jak to czujemy, i dowolnie do niego powracać:

Udanych aktywacji! Niech światło, miłość, mądrość, harmonia, spełnienie i życie wypełni każdego. Niech ujawni się pełnia radości z przejawienia swojej boskości.

Jestem pełnią, obfitością, spokojem, świadomością, miłością i radością życia, jestem pasją życia, Niech tak będzie - Teraz.
Jam Jest Boską Miłością, Mocą i Mądrością Teraz